Menu

Nadszedł czas podziękowania Wyróżniony

Nadszedł czas podziękowania

Czas naszej odnowy duchowej dobiegł do końca. Zanim jednak nastąpią podziękowania, jeszcze kilka słów o tym, co było nam dane przeżyć w ostatnich dniach.

Seminarium Rzymskie to nie tylko wykłady, choć te są bezcenne. To nie tylko pielgrzymowanie i zwiedzanie Rzymu, o czym już pisałyśmy. To także doświadczenie Wspólnoty, wspólnego przeżywania radości i smutków. Na szczęście, tych pierwszych było zdecydowanie więcej. Bez wątpienia należało do nich świętowanie imienin i urodzin naszych Współsióstr, jubileusz życia zakonnego Siostry M. Elżbiety Grąz, w którym uczestniczyłyśmy. To także czas wyjątkowych spotkań: środowej audiencji generalnej z Ojcem Świętym Franciszkiem i wizyta w naszym Domu Generalnym.

Zżyłyśmy się z sobą i żal nam się rozstawać, ale będziemy nadal o sobie pamiętać, nie tylko w modlitwie.

W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy naszej Kochanej Matce Generalnej M. Samueli za zorganizowanie Seminarium Rzymskiego, za trud znalezienia dla nas wartościowych Wykładowców, Rekolekcjonisty, za umożliwienie nam wyjazdów i pielgrzymek, za poświęcony nam czas i radosne spotkanie w Domu Generalnym. Dziękujemy Siostrze Prowincjalnej M. Lucynie, Siostrze Przełożonej M. Irminie i wszystkim Kochanym Siostrom z Domu Prowincjalnego za gościnność, życzliwość, otwartość i zainteresowanie naszymi pomysłami. Dziękujemy naszym Drogim Wykładowcom za poświęcony nam czas, za podzielenie się z nami swoją mądrością, wiedzą i doświadczeniem.

Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Sióstr Radnych: Siostry M. Weroniki i Siostry M. Patrycji: dziękujemy za wspólnie przeżyty czas Seminarium Rzymskiego, za towarzyszenie nam w dniach odnowy, za wyrozumiałość, za świadectwo życia oddanego Bogu i Zgromadzeniu, za ukochanie naszej Rodziny zakonnej. Odwdzięczamy się modlitwą.

Wreszcie dziękujemy sobie nawzajem, za zaangażowanie, otwartość, siostrzaną miłość. W czasie Seminarium modliłyśmy się za siebie nawzajem - ta modlitwa nie ustaje, będziemy nadal o sobie pamiętać.

Siostry Seminarzystki

Zobacz zdjęcia:

ALBUM IV

ALBUM V

Film: Przedstawienie Jubileusz

Powrót na górę

KONTAKT

DOM GENERALNY 
Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety
Casa Generalizia delle Suore di S.Elisabetta
via Nomentana 140,
I - 00162 R O M A
tel. 00390686388989
fax. 00390686320635                
generalat.csse@mclink.it                            
http://www.selzbietanki.com

Adres do wysyłania artykułów i zdjęć na strony:
asumptabalcerzak@gmail.com 

STRONY ELŻBIETAŃSKIE NA ŚWIECIE